Overslaan en ga direct naar de inhoud Direct naar de footer

Grutte Greidefûgel fyts keunstroute

Benieuwd naar onze kunstwerken of onze school?

Op woensdag 27 maart nodigen we iedereen van harte uit om mee te fietsen of te rijden met onze kunstroute. Op verschillende locaties in de regio is werk van de kinderen te zien. Jullie kunnen zelf kiezen uit verschillende startpunten en kunnen zelf bepalen welke route jullie volgen. Op alle locaties zijn jullie welkom tussen 16:00 en 18:00. 

De mogelijke startlocaties zijn:

  • Regioskoalle de Greidefûgel, Oan'e Kamp 6 Baard
  • Redbadtsjerke Jorwert, Sluytermanwei 4
  • Boerderijwinkel Op de Him, De Him 4 Jorwert
  • Stal Chardon, Hesenserreed 5 Jorwert
  • Galerie Phlox. Húns 21
  • Anke Söhne Meubelstoffeerderij, Gele Buorren 3 Baard
  • Viltatelier Truus Huijbregts, Tongerwei 4 Baard

Regioskoalle De Greidefûgel in Baard is vanzelfsprekend ook open. Hier is, naast werk van de kinderen, ook een pleisterplaats waar koffie, thee en zelfgebakken taarten te koop zijn (opbrengst voor de oudercommissie). Natuurlijk is er ook gelegenheid om de school wat beter te bekijken en vragen te stellen over onze school en ons onderwijs.